Eladó

Exkluzív bútor és lakberendezési szalon megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ELADÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Értékesítési és adminisztratív területen szerzett tapasztalat
Számítógépes ismeretek
Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
Dinamikus, vevő centrikus, nyitott, kreatív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Informatikai tapasztalat, szoftverek kezelése alkalmazása
Szakirányú végzettség

Főbb feladatok, munkák:
Vevők tájékoztatása, kiszolgálása, értékesítés
Adminisztrációs munkavégzés
Beszállítókkal való kapcsolattartás
Árajánlatok elkészítése, nyomon követése
Értékesítés és az azzal kapcsolatos teendők koordinálása

Megbízóról:
Exkluzív bútor és lakberendezési szalon Törökbálinton, a Maxcity lakberendezési üzletházban. A cég 17 éve, nyitás óta van jelen az áruházban. Magas minőségű és prémium bútorokat és lakberendezési tárgyakat forgalmaznak.
Mottó: Elég ha dolgozni szeretsz! A többit megtanítjuk!

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem, progresszív jutalékrendszer
Folyamatos fejlődési lehetőség
Exkluzív, elegáns munkakörnyezet

FONTOS! KIZÁRÓLAG OLYANOK JELENTKEZZENEK, AKIK VÁLLALJÁK, HOGY TÖRÖKBÁLINTON VAN A MUNKAVÉGZÉS, ILLETVE ENNEK VONZÁSKÖRZETÉBEN LAKNAK!

Munkavégzés helye:
Törökbálint (MaxCity lakberendezési üzletház)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]