Kertigép szerelő / szervizmunkatárs

Kertészeti gép szaküzlet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KERTIGÉP SZERELŐ / SZERVIZMUNKATÁRS

Akit keresünk:
Műszaki beállítottságú
Rendelkezik legalább autó vagy motorszerelői tapasztalattal
Önállóan tud dolgozni
Precízen, felelősségteljesen végzi a munkáját
Jó csapatjátékos

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Benzines kerti és/vagy építőipari gépjavításban szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Benzines kertészeti-, erdészeti és építőipari gépek javítása
Hibák feltárása, alkatrészek megrendelése, javítás
Vevők telefonos értesítése, árajánlat
A cég saját kölcsönzős gépflottájának karbantartása, tisztítása
Kölcsönzős gépek kiadása, visszavétele

Megbízóról:
Közel másfél évtizednyi tapasztalattal üzemelteti Budapest és Pest megye két legnagyobb kertészeti gép szaküzletét.
Üzleteik az ország vezető Husqvarna szakkereskedései közé tartoznak, jelenleg budaörsi központukba keresünk szervizes Kollégát.
A Husqvarna Centrum Budaörs a régió legnagyobb ilyen jellegű üzlete, olyan prémium márkák teljes kínálatával, mint a Husqvarna, AS-Motor, Gardena, McCulloch.
Az üzlethez tartozó professzionális és teljeskörűen felszerelt műhelyben javítanak Husqvarna, Stihl, AS-Motor és egyéb márkájú kerti gépeket.

Amit kínálunk:
Pest megye legjobb és legnagyobb kerti gép szaküzletében dolgozhat
Csak prémium márkákat kell javítani, nincs kínai, nincs tákolás
Tökéletesen felszerelt, korszerű műhely
Jó munkakörnyezet és segítőkész Kollégák
Folyamatos szakmai továbbképzés
Megbízható, biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség
Bejelentett munkaviszony, kiemelkedő bérezés

Munkavégzés helye:
Budaörs

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]