Víz-, gáz-, fűtésszerelő / csőszerelő

Németországi partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VÍZ-, GÁZ-, FŰTÉSSZERELŐ / CSŐSZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum 3 év szakmai tapasztalat
Önálló, precíz, igényes munkavégzés
Német nyelvismeret (min. A2 szinten)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Németországban szerzett tapasztalat
Jogosítvány
Saját gépjármű

Főbb feladatok, munkák:
Víz és szennyvíz csövek kiépítése, radiátorok telepítése és becsövezése, hő-és klíma központok összeszerelése
Szerelvényezés
Lánghegesztés-csőhajlítás
Légtechnika szerelés

Amit kínálunk:
Hosszútávú munkavégzés adott városon belül
Kiemelkedő fizetés: bruttó 11,50-13,50 EUR/óra
Túlórapótlék 25%, Vasárnapi munka 50%, Ünnepnapokon 100%
Emellé nettó 20-24 EUR/nap napi ellátmány
Első kiutazásnál 100,00 EUR útiköltség hozzájárulás
3 ledolgozott hónap után egyszeri 500,00 EUR prémium (kölcsönös elégedettség esetén)
Munkába járási hozzájárulás lehetősége
Cég által biztosított szállás a munkahely közelében, konyhával, internettel, mosási lehetőséggel (Nem munkásszálló!)
Német bejelentés (beteg-és baleset-biztosítás, nyugdíjbiztosítás)
Határozatlan idejű munkaszerződés
Fizetett szabadság, fizetett ünnepnap
Karácsonyi-, nyári üdülési juttatás
Pontos fizetés, havonta két alkalommal
Munkavédelmi ruházat

Munkavégzés helye:
Németország (Bayern, és Baden Württemberg tartományaiban)