Légtechnika szerelő / víz-, gáz-, fűtésszerelő

Légtechnika szereléssel és víz-, gáz-, fűtésszereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

LÉGTECHNIKA SZERELŐ / VÍZ-, GÁZ-, FŰTÉSSZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Légtechnikai/ fűtésszerelő végzettség vagy min. 3 év légtechnikában/ fűtésszerelésben szerzett tapasztalat
Rajz alapján történő ipari szerelésben való jártasság, önálló rajzolvasás
Alapfokú német nyelvtudás vagy németül tudó kolléga (a munkavégzés párban történik, legalább az egyiküknek kell tudnia alapfokon németül)
Megbízhatóság és utazási hajlandóság
Pontos munkavégzés
Saját autó (legalább az egyiküknek legyen autója)
Kéziszerszámok + munkaruha
200 óra munkavégzés havonta, hetente 50 óra

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hegesztési ismeretek (autogen/WIG)

Főbb feladatok, munkák:
Ipari építkezéseken, párban való önálló szerelés (irodaház, lakópark, hotelek, csarnokok, gyárak)

Megbízóról:
Német tulajdonú és székhelyű cég, ami 40 éve van a német piacon.
Légtechnika szereléssel és víz-gáz-fűtésszereléssel foglalkoznak.
Saját német légtechnika szerelőik közül sokan már a kezdetek óta, azaz 40 éve náluk dolgoznak.
Nem céljuk a tömeges foglalkoztatás, inkább a minőségi, szakképzett emberekkel való hosszútávú együttműködés.
Sok más céggel ellentétben egyik nagy előnyük, hogy egész éves munkát tudnak biztosítani!

Amit kínálunk:
Fizetés: havi nettó 2600-2900 euró + fizetett szállás
Azonnali munkakezdés
Német munkaszerződés, német bejelentéssel
Hosszútávú munkalehetőség, télen is van munka
Cégünk által biztosított szállás (2 fős apartmanokban, külön szobákban)
Magyar nyelvű kapcsolattartó, teljeskörű ügyintézés
4 hét munka után 1 hetes hazautazás lehetősége
Évi 24 fizetett szabadnap + fizetett ünnepnapok
Jó teljesítmény esetén 6 hónap után órabéremelés
Havi kétszeri pontos fizetés, minden hónap 1-jén és 15-én

Munkavégzés helye:
Dél-Németország (pl.: München, Stuttgart, Freiburg)