Számlázó munkatárs

Magyarországi székhelyű és tulajdonosi hátterű, cégcsoport megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SZÁMLÁZÓ MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
1-3 év szakmai tapasztalat
Felelősségteljes munkavégzés
Pontosság, precizitás, önállóság
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Együttműködésre és csapatmunkára való készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
Elektronikus számlázásban szerzett gyakorlat
Könyvelési ismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Számlák kiállítása
Házi pénztár vezetése
Analitikus nyilvántartások vezetése
Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség
Szakmai fejlődési lehetőség
Stabilan működő cégcsoport

Munkavégzés helye:
Budapest, XXII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]