Raktáros / gépkocsivezető

Fémkereskedelmi tevékenységgel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS / GÉPKOCSIVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Targonca vezetői engedély és gyakorlat
B kategóriás jogosítvány és vezetői rutin
Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Középfokú végzettség
Emelőgép kezelői engedély

Főbb feladatok, munkák:
A beérkező áruk mennyiségi, minőségi átvétele
Árumozgatás, az áruk rendezett tárolása
A raktári rend és tisztaság fenntartása
Áru kiszállítás a vevők részére 3,5 tonnás tehergépjárművel
A munkaeszközök, gépek karbantartása; leltározás

Megbízóról:
2015-ben alapított cég, mely fémkereskedelmi tevékenységet folytat: rozsdamentes acél és alumínium alapanyagokat és félgyártmányokat forgalmaznak.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Fix bérezés
8 órás alkalmazotti jogviszony
Kiérdemelt megbecsülés
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Biatorbágy