Szobaasszony

Idősek szociális ellátásával foglalkozó alapítvány megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZOBAASSZONY

Az álláshoz tartozó elvárások:
Érvényes erkölcsi bizonyítvány,
Empátia idősekkel, sérült személyekkel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakmai gyakorlat

Főbb feladatok, munkák:
Lakószobák, közösségi terek takarítása
Lakók szennyes ruházatának átadása mosodába
Helyettesítés mosodai munkák végzésénél.

Megbízóról:
Több mint 18 éve tevékenykedik folyamatosan idősek szociális ellátásában.
Az alapítvány integrált szociális ellátásokat nyújt.
Alapellátás keretében támogató szolgálatot, idősek és demenciával élők nappali ellátását, szociális étkezést biztosít, továbbá idősek átmeneti és tartós bentlakásos gondozását végzi.
Az utóbbi években tapasztalataink szerint megemelkedett a demenciával élők ellátása iránti igény, ezen a területen nyújtunk kiemelkedő szolgáltatásokat, a személyre szabott teljes gondoskodás mellett, jelentős hangsúlyt fektetve a komplex, fejlesztői és állapotfenntartó programokra idősek és demenciával élők számára.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, heti 40 órás, folyamatos munkarendben, napi 8 órás műszakokban beosztás szerint
Közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés plusz szociális ágazati pótlék
Munkaruha juttatás
Törvényi előírásoknak megfelelő utazási költségtérítés
Melegétkezés
Stabil munkahelyi háttér, jó hangulatú, dinamikus csapat
A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
A jogviszony a 3 hónap próbaidőt követően határozatlan időtartamú.

Munkavégzés helye:
Biatorbágy