Festő / csomagoló

Földmunkagépek, markoló kanalak gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

FESTŐ / CSOMAGOLÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Betöltött 18 év
Szakmunkás végzettség (festő - fényező)
Érvényes tűzvédelmi szakvizsga
Fegyelmezett munkavégzés
Három műszakos munkarend vállalása (6:00-14:00 és 14:00-22:00; 22:00-06:00)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Tűzvédelmi szakvizsga
Emelőgépkezelő
Magasnyomású festőrendszerrel való festési gyakorlat

Főbb feladatok, munkák:
A vállalat késztermékeinek a technológiai előírás szerinti festése megfelelő mennyiségben és minőségben

Megbízóról:
Az amerikai központú vállalat világ vezető az építési és bányászati gépek, dízel- és gáz üzemű motorok, ipari gázturbinák valamint dízel-elektromos mozdonyok gyártásában.
A magyarországi üzemben földmunkagépek, ásó- és markoló kanalak, tolólapok különböző termékcsaládjainak hegesztett fémszerkezeti gyártása történik.

Amit kínálunk:
Utazás támogatása (céges busz vagy törvény szerinti maximum összeg)
Egyes esetekben szállás biztosítása
Versenyképes juttatási csomag: alapbér + kiemelt műszakpótlék + bónusz + havi fix cafeteria
Túlóra lehetőség
Biztonságos munkafeltételek, munkaruha, védőeszközök
Betanulás és szakmai továbbképzések minden területen
Egyéb juttatások: ajánlói bónusz, vállalati büfé, gyümölcs nap, rendezvények

Munkavégzés helye:
Gödöllő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével és a bizonyítványok másolatának a megküldésével az alábbi e-mail címre: [email protected]