Szakács

Budapest belvárosi igényes bisztro étterem megbízásából keresünk előkészítő pályára munkatársat az alábbi pozícióba:

SZAKÁCS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Hasonló téren szerzett tapasztalat
Szakirányú végzettség
Szorgalom, tanulni vágyás, csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Ideális esetben a végzettséged megvan, de a szakértelem pótolhatatlan. Ha mindkettővel rendelkezel, itt a helyed!

Főbb feladatok, munkák:
Egy kisebb gyártósor működtetése, amely az alábbi feladatokat jelenti
Agyártósor előírásoknak megfelelő működtetése
Gondoskodik a gyártósor nyersanyaggal és adalékanyaggal való ellátásáról
Gyártás minőségének és mennyiségének biztosítása
Szükség esetén kisebb mechanikai beállítások és javítások elvégzése
Gyártósori berendezések karbantartása, tisztítása
Végtermék targoncával történő mozgatása
Termelési beszámolók elkészítése a termelési vezető felé

Amit kínálunk:
Megbízható háttér
Kellemes kollégák és munkakörnyezet
Bejelentett korrekt bér
Munkaruha
Fiatalos innovatív csapat, fejlődési és előre lépési lehetőség
Napi meleg étkezés, szabadság, túlóra kompenzáció

Munkavégzés helye:
Budapest