Operátor

Mész és egyéb mészvonatkozású termékek előállításával és forgalmazással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

OPERÁTOR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szükséges képzettségek
Műszaki végzettség
Számítógépkezelési ismeretek.(PLC)
Néhány éves tapasztalat termelésirányítási területen
Targonca vezetői jogosítvány
Jó helyzet felismerés és problémamegoldó képesség
Önálló és megoldásorientált gondolkodás
Többműszakos / 8 órás munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Ideális esetben a végzettséged megvan, de a szakértelem pótolhatatlan. Ha mindkettővel rendelkezel, itt a helyed!

Főbb feladatok, munkák:
Egy kisebb gyártósor működtetése, amely az alábbi feladatokat jelenti
Agyártósor előírásoknak megfelelő működtetése
Gondoskodik a gyártósor nyersanyaggal és adalékanyaggal való ellátásáról
Gyártás minőségének és mennyiségének biztosítása
Szükség esetén kisebb mechanikai beállítások és javítások elvégzése
Gyártósori berendezések karbantartása, tisztítása
Végtermék targoncával történő mozgatása
Termelési beszámolók elkészítése a termelési vezetőfelé

Amit kínálunk:
Megbízható háttér
Kellemes kollégák és munkakörnyezet
Bejelentett, teljes munkaidős állás
Megbízható, korrekt bérfizetés (350.000 Ft/hó)
Szakmai fejlődési lehetőség
Jó hangulat, emberi vezetőség

Munkavégzés helye:
Beremend