Raktáros / targoncavezető

Budapesti logisztikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS / TARGONCAVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Érvényes targoncavezetői engedély
Erkölcsi bizonyítvány
Több éves raktározási tapasztalat
Önálló precíz és gyors munkavégzés
Kétműszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szolgáltatói raktár működésének ismerete
Vezetőüléses és vezetőállásos targoncakezelési tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Kiemelt raktári ügyfelek árukezelése
Árubeérkezés és kiadás során mennyiségi és minőségi ellenőrzés
Raktármozgások dokumentálása
Megrendelések összekészítése
Raktári rend fenntartása

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Képzés, fejlődés lehetősége
Stabil szakmai háttér
Jó csapat

Szenvedélyünk a logisztika.
Felkapjuk, tároljuk, csomagoljuk, szervezzük, elvisszük, elhozzuk.
Mint a sivatagi szél, hiszen mi mindig célba érünk.
Fontos nekünk, hogy Te azt a feladatot végezd, amiben igazán jó vagy.
Fontosak Neked a változatos feladatok? Önállóan és gyorsan dolgozol?
Jelentekezz még ma!

Munkavégzés helye:
Budapest