Lakatos / hegesztő

Építőipari cég megbízásából új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

LAKATOS / HEGESZTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség(ek)
Műszaki rajz ismerete
Precíz, pontos munkavégzés
Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Meghatározott szerkezeti, összeállítási és hegesztési munkák elvégzése
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes bérezés
Egész évben folyamatos munkavégzés
Céges autóval történő közlekedés a munkába
Igény esetén 2 hetente fizetés
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest és környéke

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected].hu