Jármű és épülettakarító

Épületüzemeltetéssel foglalkozó cég megbízásából új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

JÁRMŰ ÉS ÉPÜLETTAKARÍTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Fizikai terhelhetőség, megbízhatóság
1-2 éves szakmai tapasztalat
Önmagára és munkájára egyaránt igényesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Regisztrált álláskeresők előnyben

Főbb feladatok, munkák:
Villamosok takarítása
Irodahelységek, öltözők és tisztálkodóhelységek takarítása.

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig, 6 óra, 06:00-12:20 óráig

Megbízóról:
Több mint 30 éve foglalkozik Magyarországon professzionális tisztítás technológiával, a jármű tisztítási piac egyik legnagyobb szereplője.

Amit kínálunk:
Azonnali munkakezdés!
Stabil vállalati háttér
Hosszútávú munkalehetőség
Vidéki bérlet 86%-os térítése.
Bér: bruttó 146.600 Ft/hó

Munkavégzés helye:
Budapest, IV. kerület (Angyalföldi Villamos Kocsiszín)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: [email protected]