Targoncavezető

100%-ban magyar tulajdonban lévő állványozási területen nagy múlttal rendelkező piacvezető cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TARGONCAVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Targoncás, anyagmozgató feladatkörben szerzett átfogó tapasztalat.
Munkaidő 7-17 óra között.
Igényes, önálló, minőségi munkavégzés.
Józan életvitel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B vagy C kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Telephelyen belüli anyagmozgatás, teherautók le- és felpakolása

Amit kínálunk:
Bejelentett munkaviszony
Versenyképes fizetést biztosítunk
Ha nem vagy még gyakorlott, de érdekel ez a munka, betanítunk
Folyamatos, 12 hónapos munkavégzés lehetősége
Megbízható, biztos, tőkeerős vállalati háttér, szervezett, képzett kollégák támogatása

Munkavégzés helye:
Budapest, XVIII. kerület