Építésvezető

100%-ban magyar tulajdonban lévő állványozási területen nagy múlttal rendelkező piacvezető cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Jó kommunikációs képesség
Problémamegoldó készség
Munkaidő rugalmas, általában 7-16 óra között
Igényes, önálló, minőségi munkavégzés
Józan életvitel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B vagy C kategóriás jogosítvány
Állványozási területen szerzett építésvezetői tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
A kivitelezési projektek vezetése
Megrendelőkkel való kapcsolattartás, saját brigádok és alvállalkozói csapatok koordinálása
Helyszíni felmérések készítése, anyaglisták számolása
Az állványépítés levezénylése, az elkészült állvány ellenőrzése
Állvány átadása, elvégzett munkák leigazoltatása
Alvállalkozói teljesítések igazolása
Napi problémák megoldása

Amit kínálunk:
Bejelentett munkaviszony
Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
Versenyképes fizetést biztosítunk
Ha nem vagy még gyakorlott, de érdekel ez a munka, betanítunk
Folyamatos, 12 hónapos munkavégzés lehetősége
Megbízható, biztos, tőkeerős vállalati háttér, szervezett, képzett kollégák támogatása

Munkavégzés helye:
Budapest és Pest megye