Építészmérnök

Irodaházak üzemeltetéssével foglalkozó cég megbízásából nemzetközi, nagy költségvetésű projektekhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSZMÉRNÖK

Az álláshoz tartozó elvárások:
Nagy költségvetésű, főként nemzetközi projektek helyszíni felmérése, árazása – felsőfokú mérnök végzettség
Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
Legalább 3 éves generálkivitelezői tapasztalat
A projektben résztvevőkkel egyeztetések, tárgyalások bonyolítása
Felhasználói szintű, stabil számítógépes ismeret: MS Office, Outlook, PowerPoint, internet
B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
Az üzleti világban elfogadott viselkedés és megjelenés
Magas fokú precizitás, felelősségteljes, önálló munkavégzés
Elhivatott és problémamegoldó személyiség, megbízható, lojális

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett projektvezetői tapasztalat
Műszaki Ellenőri jogosultság
Felelős Műszaki Vezetői jogosultság
TERC program felhasználói szintű ismerete
Egyéb idegen nyelv(ek) ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Projektek felmérése, költségbecslése, árajánlatok és ütemezések készítése
Kapcsolattartás a tervezőkkel, megrendelővel, szükség szerint hatósággal, kollégákkal, melyhez elvárás a magas szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
Előrehaladási jelentések és adatszolgáltatás a vezető felé
Valamint ad hoc feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Változatos helyszínek és feladatok
Határozatlan idejű munkaszerződés
Egyéb juttatások
Szakmai kihívások
Dinamikusan fejlődő cég, jó csapat

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megadásával az alábbi email címre: [email protected]