Építésvezető

Irodaházak üzemeltetéssével foglalkozó cég megbízásából nemzetközi projektekhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Jártasság az építőiparban, főként belsőépítészeti területen
Kivitelezési munkák előkészítésében és lebonyolításában jártasság
Tervek olvasása, kivitelezők irányítása, határidők betartása és betartatása
Felhasználói szintű, stabil számítógépes ismeret: MS Office, Outlook, Power Point, internet
B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
Az üzleti világban elfogadott viselkedés és megjelenés
Magas fokú precizitás, felelősségteljes, önálló munkavégzés
Elhivatott és problémamegoldó személyiség, megbízható, lojális

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett menedzseri vagy projektvezetői gyakorlat
Műszaki Ellenőri jogosultság
Felelős Műszaki Vezetői jogosultság
Német nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Nemzetközi projektek előkészítésének vezetése
Építési munkák szervezése, helyszíni felügyelete
Alvállalkozók irányítása, kapcsolattartás a beszállítókkal, hatósággal, kollégákkal, tervezőkkel való együttműködés, melyhez elvárás a magas szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
Helyszíni felmérések, ütemtervek készítése, készíttetése
A projektekhez helyszíni (külföld) alvállalkozók keresése
Előrehaladási jelentések és adatszolgáltatás a vezető felé, a döntések segítése döntés-előkészítő dokumentációval
Naprakész dokumentáció vezetés (e-napló)
Valamint ad hoc feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Változatos feladatok
Határozatlan idejű munkaszerződés
Előrelépési lehetőség
Egyéb juttatások
Dinamikusan fejlődő cég, jó csapat

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes, szakmai referenciákat tartalmazó önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]