Műszaki értékesítési képviselő

Gázszabályozási eszközök és berendezések fejlesztésével és gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú műszaki vagy közgazdasági, kereskedelmi végzettség
Min. 2 év munkatapasztalat értékesítési vagy műszaki konzultációs területen
Tárgyalóképes angol nyelvtudás (vállalaton belüli és kívüli kommunikáció)
B típusú vezetői engedély
Mind önálló, mind csapatmunka képessége
Megbízhatóság
Rendszeres utazást vállalja (Magyarország és Dél-Kelet-Európa) régióban is
Kiemelkedő üzleti kommunikációs képesség és intelligencia
Hunter típusú személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
1-3 év, ipari értékesítési tapasztalat
Gépészmérnök végzettség

Főbb feladatok, munkák:
Megrendelőkkel való kapcsolattartás, vevőlátogatások;
Új piaci lehetőségek, partnerek proaktív felkutatása;
Árajánlatok készítése, műszaki támogatás, felhasználói tanácsadás
Folyamatos kommunikáció az anyavállalattal és külföldi partnerekkel
Részvétel marketing jellegű promóciók kidolgozásában
Értékesítéssel kapcsolatos sales adminisztrációs feladatok elvégzése, esetleges reklamációk kezelése
Értékesítési csatornamenedzsment, együttműködésben az értékesítési csapat tagjaival

Megbízóról:
Európa vezető vállalata a gázszabályozás területén és fő tevékenysége a nagynyomású gázok nyomás- és áramlásszabályozására szolgáló eszközök és berendezések fejlesztése és gyártása. Főtevékenysége eredetileg az oxi-acetilén vágási és hegesztési technológiák gyártása volt, azonban a nagynyomású gázok kezelésében szerzett több mint 100 éves tapasztalattal a termékcsalád mostanra már a nagy tisztaságú és orvosi gázkészülékekre is kiterjedt.

A mai termékportfólió számtalan alkalmazást tesz lehetővé, az egyszerű nyomásszabályozóktól és palackszelepeken túl a kifinomult gázellátó rendszerekig az orvosi és elektronikai ipar számára.
A külföldi cégcsoport 1996-ban alapította meg magyarországi leányvállalatát. A Magyarországon, Halásztelken működő cég egyben a cégcsoport délkelet európai régiós központja is, ahonnan a kereskedelmi és műszaki támogatást biztosítja nagykereskedelmi értékesítési csatornáin keresztül partnerei részére.

Amit kínálunk:
Versenyképes juttatási csomag
Cafeteria
Negyedéves bonuszrendszer
Szolgálati gépkocsi magánhasználatra is, laptop, telefon
Gyári, 3-4 napos szakmai alaptréning (Csehország)
Multikulturális, nemzetközi munkakörnyezet
Egyéb szakmai továbbképzések tematikától függően a gyár/cégcsoport szervezésében
Stabil nemzetközi gyártói vállalati háttér mellett folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, személyi előrelépés lehetősége kiemelt partnerkör vagy országcsoport kezelésére

Munkavégzés helye:
Halásztelek, Pest megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét jövedelmi elképzeléssel az alábbi email címre: [email protected]