Kelet-európai regionális junior kontroller

Gázszabályozási eszközök és berendezések fejlesztésével és gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KELET-EURÓPAI REGIONÁLIS JUNIOR KONTROLLER

Az álláshoz tartozó elvárások:
Főiskolai / Egyetemi diploma pénzügyi vagy számviteli területen
Jó angol nyelvismeret szóban és írásban (aktív kommunikációs képesség vállalati környezetben)
Alapvető számviteli ismeretek
Kiváló kommunikációs készség
Precizitás, pontosság
MS Office magas szintű ismerete
Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Orosz nyelvtudás, vagy valamely kelet-európai nyelv ismerete
ERP rendszer ismerete (Movex/M3)

Főbb feladatok, munkák:
Költségvetés tervezésében és elemzésében való részvétel
Riportok, kimutatások, prezentációk előkészítése
Társosztályok támogatása
Regionális kontrolling vezető és senior kontroller munkájának támogatása
Kelet-Európai társvállalatok pénzügyeinek koordinálása és ellenőrzése
Havi és éves pénzügyi zárásban való részvétel
Kapcsolattartás az anyavállalattal és a társvállalatokkal
Éves auditban való részvétel

Megbízóról:
Európa vezető vállalata a gázszabályozás területén és fő tevékenysége a nagynyomású gázok nyomás- és áramlásszabályozására szolgáló eszközök és berendezések fejlesztése és gyártása. Főtevékenysége eredetileg az oxi-acetilén vágási és hegesztési technológiák gyártása volt, azonban a nagynyomású gázok kezelésében szerzett több mint 100 éves tapasztalattal a termékcsalád mostanra már a nagy tisztaságú és orvosi gázkészülékekre is kiterjedt.

A mai termékportfólió számtalan alkalmazást tesz lehetővé, az egyszerű nyomásszabályozóktól és palackszelepeken túl a kifinomult gázellátó rendszerekig az orvosi és elektronikai ipar számára.
A külföldi cégcsoport 1996-ban alapította meg magyarországi leányvállalatát. A Magyarországon, Halásztelken működő cég egyben a cégcsoport délkelet európai régió központja is, ahonnan a kereskedelmi és műszaki támogatást biztosítja nagykereskedelmi értékesítési csatornáin keresztül partnerei részére.

Amit kínálunk:
Stabil nemzetközi vállalati háttér
Rálátás az üzleti folyamatokra
Multikulturális munkatapasztalat szerzési lehetőség nemzetközi üzleti környezetben
Versenyképes fizetés
Fiatalos munkakörnyezet
Cafeteria
Mobiltelefon, laptop

Munkavégzés helye:
Halásztelek, Pest megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét jövedelmi elképzeléssel az alábbi email címre: [email protected]