Mélyépítő

Nemzetközi cégcsoport megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

MÉLYÉPÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum B kategóriás jogosítvány illetve C Kategóriás jogosítvány
Nagy munkabírás
Német nyelv legalább alapfokú ismerete
Szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Ideális esetben a végzettséged megvan, de a szakértelem pótolhatatlan. Ha mindkettővel rendelkezel, itt a helyed!

Főbb feladatok, munkák:
Mélyépítési - útépítési teendők elvégzése, szak-és segédmunka
Földmunkák végzése, pflaszterozás, térkövezés, ásás, vésés, stb.
Csatornák-, árkok-, területek kiépítése, korszerűsítése
Aszfaltozás, utak /autópályák kiépítése és helyrehozása

Amit kínálunk:
Német bejelentett, heti 40 órás munkaszerződés a Freitag Gruppe illetve az EBT Gmbh vállalatnál
28 nap szabadság
Kiutazásban segítséget nyújtunk
Szállás minimális költséggel biztosítva!
Fizetés: 13.- EUR / óra bruttó + napi 11.- EUR utazási pénz (Auslöse)
Túlóralehetőség van, fizetett pótlékokkal
Hosszú távú biztos munkalehetőség!

Munkavégzés helye:
Németország (Erfurt és Bebra)