Értékesítés támogató - telefonos adatrögzítő (otthoni munkavégzéssel)

Magyar tulajdonú, budapesti székhelyű gazdasági szakkiadó megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ - TELEFONOS ADATRÖGZÍTŐ (OTTHONI MUNKAVÉGZÉSSEL)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Jó kommunikáció, érdeklődő, nyitott személyiség
felhasználói szintű számítógépes ismeretek
személyes motiváció
fejlődőképesség megfelelő háttér mellett,
igény arra, hogy a gazdaság különböző területeit megismerve szaktanácsadóvá váljon leendő munkatársunk
közéleti tájékozottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Telefonos kapcsolatfelvételben vagy kapcsolattartásban szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
A szakkiadó díjmentes szolgáltatásainak telefonon keresztül történő felajánlása adott címlista alapján
Szolgáltatások rövid bemutatása, adategyeztetés és egy későbbi visszahívás elfogadásának ösztönzése
Leendő ügyfelek igényeinek felmérése, megfelelő tájékoztatása

Megbízóról:
2005-ben alakult. Átfogó ismerettel és több éves tapasztalattal rendelkezünk a hazai és a nemzetközi szakkönyvkiadásban, oktatásban és gazdasági tanácsadásban. 300 szakértő és 100 főmunkatárs szolgálja ki több mint 30.000 ügyfelünket, biztosítva a szilárd szakmai tudásbázist.
Több mint 20 folyamatosan frissülő szakkönyv, több mint 30 havi rendszerességgel megjelenő szakfolyóirat, 15 féle online tudástár; online adminisztrációs és dokumentumkezelő rendszerek
Több mint 100 képzés, továbbképzés évente, több mint 12 ezer résztvevő
Több mint 20 országos szakmai konferencia évente, több mint 15 ezer látogató.
Hiszünk a közvetlen kapcsolat erejében, az azonnal feltehető kérdések és válaszok jelentőségében, a beszélgetés hasznosságában. Ezért döntöttünk a telefonos kapcsolattartás mellett. Kiadványainkat és szolgáltatásainkat telefonos értékesítőink közvetítik call centereinkből.

Amit kínálunk:
Alapfizetés + negyedéves prémium
kiváló munkakörülmények
stabil háttér, piacvezető szolgáltatás
megbecsülés, hosszú távú együttműködés
rendszeres szakmai továbbképzés
változatos, sokrétű feladat
célunk, hogy leendő munkatársunk később értékesítési területen is lehetőséget kapjon egy magasabb, teljesítményarányos bérezéssel
6 vagy 8 órás munkaidő

Munkavégzés helye:
Otthon végezhető (home office) budapesti és nyíregyházi központtal