Biztosítás közvetítő / pénzügyi közvetítő

Hitelek és banki termékek közvetítésével foglalkozó alkusz cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

BIZTOSÍTÁS KÖZVETÍTŐ / PÉNZÜGYI KÖZVETÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
A fenti pozícióhoz tartozó végzettségek igazolása vagy megszerzése
Erkölcsi bizonyítvány
Önálló munkavégzés
Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
Számítástechnikai ismeretek felhasználó szinten

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Biztosítási és hitel termékek személyre szabott ajánlása, értékesítése, állományápolása
Ügyfelek teljeskörű kiszolgálása, napi szintű kapcsolattartás
Új, potenciális ügyfelek felkutatása

Megbízóról:
A cég 2004-ben alakult, jelenleg Budapesten 2 belvárosi irodával működik.
Ez idő alatt a sok biztosítónál ért el kimagasló, a biztosítók által elismert eredményeket.
Cég profilja: Főleg vagyonbiztosítások, lakossági termékek teljes palettája, Társasházi vagyonbiztosítások, vállalkozói biztosítások.
Hitelek és Banki termékek közvetítését is végzik.
Előnyök: kiépített informatikai háttér, szervezett működés.
Piaci pozíció: az országosan működő alkusz cégek sorrendjében, árbevételük alapján az első 1/3-ban vannak.

Amit kínálunk:
Folyamatos szakmai vezetői támogatás, képzések, kötetlen időbeosztás, kedvező jutalék szintek, bónusz lehetőségek
Időben és pontosan elszámolt jutalék kifizetés
A munkavégzéshez szükséges számítástechnikai, irodai, személyi feltételek biztosítása
Belső informatikai rendszereink segítségével a munka bárhol végezhető, helytől függetlenül
Ügyfelek szerzésében Telemarketing támogatás, és egyéb egyedülálló lehetőségek
Jó hangulatú feszültség mentes munkalégkör, csapatépítő programok

Munkavégzés helye:
Nógrád megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el rövid magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]