Ügyféltámogatási munkatárs - szoftvertesztelő

Informatikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLTÁMOGATÁSI MUNKATÁRS - SZOFTVERTESZTELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Jó kommunikáció emailben és telefonon (magyar nyelven), némi tárgyalási rutin
Saját internet, "home office képesség", azaz önálló folyamatos munkavégzés laza csapatmunkával, erős szorgalommal
Számlaképesség (pl. KATA)
Szorgalom, gyors tanulási képesség
Erős középszintű informatikai ismeretek (alap HTML programozás, távoli asztal, CMS rendszerek
stb.)
Legalább középfokú (lehetőleg IT-s) végzettség
Angol nyelvismeret legalább társalgási / levelezési szinten
Alap SEO ismeretek/tapasztalat (Adwords, SEO cikk írása stb.)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Német nyelvtudás (vagy angol magas szinten)
Mélyebb informatikai (programozási) ismeret (PHP, SQL adatbázis kezelés, némi Linux ismeret)
Mobil képesség (jármű + jogsi)

Főbb feladatok, munkák:
Telefonos, emailes (és esetleg skype-os) rendelkezésre állás reggel 8:00 és este 18:00 között.
Hiba esetén segítség a megoldásban, használati ügyfélkérdések megválaszolása, a
szoftvertermékek használatának támogatása, ticketrendszer figyelése, kezelése.
Közreműködés az elkészült fejlesztések/termékek és új funkciók tesztelésében.
Szoftverfejlesztés támogatása teszteléssel.
Demó kérőkkel kapcsolatot felvenni, segíteni őket a megfelelő döntésben :) Hideghívni nem kell, de esetenként egy-egy ügyfél célzott becserkészése hasznos lenne.
Termékkel kapcsolatos oktatások (ügyfélnél), implementáció helyszíni segítése.
SEO feladatok (egy-egy link kihelyezése, esetenként egy-egy cikk megírása, Adwords kampányok felügyelete)
Biztosan lesznek még apróságok amik most nem jutnak eszembe, de az idő 80%-át a fenti feladatok töltik ki.

Megbízóról:
Több, mint 20 éves múltra tekinthet vissza, így hosszú távú stabil munkahelyen dolgozhat a leendő munkavállaló.
A három divízióból kettő informatikához kapcsolódik.
Home office munkavégzést kínálnak hagyományos bejárós munkahely fizetéséért.
Nincs éjszakai, ünnepnapi munka. Jófej kollégák, még ha nem is személyesen.
Innovatív dinamikus cég, nincsenek unatkozó kollégák. :)

Amit kínálunk:
Hosszútávú, stabil lehetőség otthoni munkavégzésre (20+ éve működő Kft.)
Nincs éjszakai, ünnepnapi munka
Nem zavar ha napközben elintézed magán/családi ügyeid, de amikor szükség van rád, ott legyél a vonal végén
Jófej kollégák, még ha nem is személyesen… :)

Munkavégzés helye:
Home office, vállalkozói jogviszony (pl. KATA)