Ingatlanértékesítő

Ingatlaniroda megbízásából keresünk dél-dunántúli régójába új munkatársakat az alábbi pozícióba:

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
Kimagasló kapcsolatteremtő és tárgyalási készséggel rendelkezel
A kihívások és a mérhető eredmények lelkesítenek
Olyan jövedelmet szeretnél, ami a befektetett munkáddal arányos
Megnyerő, üzleties a megjelenésed
Eredményorientált vagy, a szakma elitjébe akarsz tartozni
HIVATÁST KERESEL!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Ingatlanértékesítői tapasztalat és végzettség.

Főbb feladatok, munkák:
Olyan szakembereket keresünk, akinek a segítségével megoldjuk a hozzánk forduló ügyfelek gondjait.
Fontos, hogy igényes legyél a munkádra, és tisztán dolgozz.
Ideális esetben a végzettséged megvan, de a szakértelem pótolhatatlan.
Ha mindkettővel rendelkezel, itt a helyed!

Amit kínálunk:
Széles termékpalettából, minőségi szolgáltatást értékesíteni
Ügyfeleinknek megtalálni a számukra legmegfelelőbb otthont vagy akár befektetést
Ingatlanportfóliót kiépíteni és azt folyamatosan bővíteni
Különleges, exkluzív ingatlanokat bemutatni és értékes, hosszútávú kapcsolatokat építeni ügyfeleiddel
Saját ügyfélkört kialakítani és proaktívan menedzselni
Professzionális ügyféltárgyalásokat szervezni és lebonyolítani
Napra kész piaci tudást szerezni konferenciákon, valamint szakkiállításokon
Kiemelkedő értékesítőként rövid időn belül vezetői karrierutat bejárni

Munkavégzés helye:
Dél-Dunántúl és országos munkavégzés