Autószerelő

Budapest XVII. kerületben található márkafüggetlen szerviz cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

AUTÓSZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
SZAKTUDÁSRA VAN SZÜKSÉGÜNK ÉS NEM BIZONYÍTVÁNYRA!!!
Kezdés azonnal, teljes munkaidőben, feltétel ÖNÁLLÓ munkavégzés
Beutazás költségét megegyezés szerint térítjük
Ügyfélbarát, türelmes és megoldáskereső hozzáállás
Tanulásra való hajlandóság
Önálló munkavégzési képesség mellett csapatjátékos beállítottság
Munkatársainkat teljes munkaidős, bejelentett, 8 órás állásban, hétköznaponként foglalkoztatjuk
Fontos, hogy igényes legyél a munkádra, és tisztán dolgozz

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Ideális esetben a végzettséged megvan, de a szakértelem pótolhatatlan. Ha mindkettővel rendelkezel, itt a helyed!

Főbb feladatok, munkák:
Olyan szakembereket keresünk, akinek a segítségével megoldjuk a hozzánk forduló ügyfelek gondjait
Ideális esetben a végzettséged megvan, de a szakértelem pótolhatatlan
Ha mindkettővel rendelkezel, itt a helyed!

Amit kínálunk:
Megbízható háttér
Kellemes kollégák és munkakörnyezet
Bejelentett, teljes munkaidős állás
Megbízható, korrekt bérfizetés (350.000 Ft/hó)
Szakmai fejlődési lehetőség
Jó hangulat, emberi vezetőség

Munkavégzés helye:
Budapest