Műhely gyakornok

Szállítószalagok, hajtástechnikai elemek, műszaki termékek kereskedelmével foglalkozó Vas megyei, családi vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰHELY GYAKORNOK

Az álláshoz tartozó elvárások:
A pályázati feltételrendszer szerint: 25 év alatti, OKJ-s végzettségű
Valamint: gyakorlat orientált, fizikai munka végzésére alkalmas
B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Műszaki jellegű végzettség
1-2 év karbantartó munkában szerzett tapasztalat vagy ilyen területen végzett iskolai gyakorlati tevékenység
Targonca vezetői vizsga
Sárvár környéki lakóhely

Főbb feladatok, munkák:
Szállítószalagok végtelenítése műhelyben és partnereink telephelyén,
Szállítószalagok szerelése, karbantartása,
A kereskedelmi tevékenység támogatása /raktározással, termékek mozgatásával összefüggő feladatok/

Megbízóról:
Szállítószalagok, hajtástechnikai elemek, műszaki termékek kereskedelmével foglalkozó Vas megyei, családi vállalkozás.
Jelenleg a szolgáltatási tevékenységük bővítését tervezzük a GINOP-5.2.4-16 Gyakornoki program keretében.

Amit kínálunk:
Változatos munkafeladatok
Versenyképes jövedelem
Egyműszakos munkarend
Utazási költségtérítés
Hosszútávú munkalehetőség a pályázati időszak sikeres lezárása után

Munkavégzés helye:
Ikervár