Kertész / kertészeti segédmunkás

17 éve piacon lévő családi- és társasházi kertek fenntartásával foglalkozó kertészeti cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KERTÉSZ / KERTÉSZETI SEGÉDMUNKÁS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább alapfokú kertészeti ismeretek, precíz és szorgalmas munkavégzés önállóan vagy csapatban, jó állóképesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Gyakorlati ismeretek
B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Családi- és társasházak kertjeinek gondozása, ápolása (fűnyírás, gyomlálás, metszés, sövénynyírás, növényvédelem), kertfelújítás, kertátalakítás, növényültetés, stb.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Bérezés: kezdőbér (nettó 1.200 Ft./óra)
Munkavégzés szép környezetben, jó levegőjű helyeken történik.
Munkaidő: megbeszélés alapján választható (teljes- vagy részmunkaidős)
Megfelelő teljesítmény, hozzáállás esetén béremelés, akár extra bónuszokkal.

Munkavégzés helye:
Budapest (I., II., III., XI., XII. kerület), Pest megye