Szakács - szállással

Balaton déli partján található szálloda és étterem megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZAKÁCS - SZÁLLÁSSAL

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakmai végzettség, gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Önálló munkavégzés

Főbb feladatok, munkák:
Napi konyhai munka ellátása (előkészítés, főzés, tálalás) személyzeti és a la carte ételek főzése.

Megbízóról:
3 éve működő, dinamikusan fejlődő, a Balaton déli partján található szálloda és étterem.
Egész éves nyitvatartással, a la carte étteremmel, rendezvények, esküvők, csapatépítő tréningek lebonyolításával-szervezésével foglalkoznak.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Bér egyéni megállapodás alapján
Éves állás, szállás, munkanapokon étkezés
Előre lépési lehetőség, képzések
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Balatonfenyves