Shop eladó

Budapesti töltőállomás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SHOP ELADÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Barátságos, vevőorientált személyiség
Jó kommunikációs készségek
Magára, munkájára és környezetére egyaránt igényes, terhelhető legyen.
2 műszak vállalása (5.00-13:30 és 13:30-22.00)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Kereskedelmi végzettség
OMV vagy más töltőállomáson szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Főbb feladatok, munkák:
Töltőállomásra betérő vásárlók udvarias kiszolgálása.

Megbízóról:
2008-ban alapították a céget benzinkút üzemeltetés céljából
2008-tól üzemeltetik a Cinkotai úton lévő OMV töltőállomást
Majd 2010-ben felkért az OMV Hungária a szintén a XVII. kerületben lévő OMV töltállomás üzemeltetésére
A cég szoros együtt működésben van az OMV Hungária Kft-vel, SPAR Magyarország Kft-vel és több más multinacionális vállalattal

Amit kínálunk:
Főállású munkakör (teljes munkaidős bejelentés)
Versenyképes jövedelem
Előre lépési lehetőség
Szakmai képzések
Negyedéves bónusz
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, XVII. kerület