Feldolgozógépi gépkezelő

Magyarországon piacvezető hullámpapír alapú csomagolóeszköz gyártó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

FELDOLGOZÓGÉPI GÉPKEZELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakmunkás végzettség
3 műszakos munkarend szerint történő munkavégzés
Fegyelmezettség, terhelhetőség, szorgalom
A biztonsági előírások (munkavédelem, tűzvédelem, környezetvédelem) betartása, az előírt egyéni védőeszközök viselése.
A gyártási utasításban leírt feladatok maradéktalan végrehajtása; a hatáskörébe tartozó erőforrásokkal és eszközökkel "jó gazda" szemlélettel köteles gazdálkodni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szervezőkészség, rugalmasság, kézügyesség
Hatékony kommunikációs készség, proaktív hozzáállás
Rugalmasság
Csapatmunka

Főbb feladatok, munkák:
Üzem közben lemezgépen a kirakó egység kezelése, a lemezek rakatolásának ellenőrzése, szükség esetén átrakással, a rakatok azonosítása, belső vagy külső termékkísérővel való ellátása; a
Hullámlemez gép folyamatos üzemének biztosítása, lemezek méreteinek és minőségének ellenőrzése.
A technológiai utasítások betartása, ellenőrzések elvégzése, ellenőrzési listák kitöltése. A gépek működésének folyamatos ellenőrzése, géphiba kialakulására utaló jel esetén gépnaplóba való bejegyzése
Tervezett gépállás esetén a check listán előírt feladatok ellátása, ellenőrzések elvégzése, rendszer takarítása, lemezgépi csarnok felmosása illetve csoportvezető utasítása szerinti tevékenység, váratlan gépállás esetén a rendszer takarítása, selejtmentesítés, a csoportvezető utasítása szerinti tevékenység

Megbízóról:
Osztrák családi tulajdonban lévő Magyarország piacvezető hullámpapír alapú csomagolóeszköz gyártója

Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség egy multinacionális nagyvállalatnál
Szakmai fejlődés lehetősége
Kiszámítható és tervezhető munkaidő
Vonzó jövedelem és juttatási rendszer
Ingyenes egészségügyi csomag, kafetéria, Budapest közig határon túl lakó munkavállalók részére törvényesen előírt bérlet támogatás

Munkavégzés helye:
Budapest, XXI. kerület