Nyílászáró beépítő

Nyílászárók szakkereskedésével és szerelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

NYÍLÁSZÁRÓ BEÉPÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
B kategóriás jogosítvány
Felelősségteljes, önálló munkavégzés
Feladat megoldó hozzáállás
Tériszony kizáró ok

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Asztalos, vagy lakatos /esetleg egyéb építőipari/ végzettség
nyílászáró szerelő jellegű munkában szerzett gyakorlat

Főbb feladatok, munkák:
Műanyag, fa, /alumínium/ ajtók/ablakok helyszíni bontása, beépítése
Redőnyök, zsaluk, rovarhálók szerelése
Nyílászárók helyszíni mozgatása /esetenként nagyobb súly mozgatása is/
Kisebb javítási munkák

Megbízóról:
Elsősorban homlokzati /műanyag ill. fa, ritkábban alumínium/ nyílászárók szakkereskedésével és szerelésével foglalkozik.
Kiegészül a termékkör árnyékolástechnikai termékekkel /redőnyök, zsaluziák, rovarhálók/ ill. beltéri ajtókkal.
Kivitelezési munkáik jelentős része Győr 30km-es körzetén belül található.
A cég minőségi, de megfizethető termékeiről, igényes munkáiról ismert a partnereik/vásárlóik körében.
Több mint 20 éve vannak a piacon, meglévő stabil, magán és céges vásárlókörrel.

Amit kínálunk:
Főállású, bejelentett hosszú távú munkalehetőség
Sokrétű, változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes /teljesítményfüggő/ jövedelem

Munkavégzés helye:
Győr (napközben változó)