Ügyfélszolgálati munkatárs

Online ételrendelő portál keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség
Kitűnő kommunikációs készség szóban és írásban
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Call-centeres tapasztalat
Idegen nyelvek társalgás szintű ismerete
A munkakör alkalmas mozgásában korlátozott munkavállaló számára is

Főbb feladatok, munkák:
Beérkező megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
Megrendelői panaszok kezelése szóban és írásban
Feladatok továbbítása az illetékes kollégáknak
Adminisztráció
Alkalmanként az esti és hétvégi műszakok helyettesítése

Munkabeosztás:
Teljes munkaidőben hétköznap 8.30 - 17.00 között.
Helyettesítés esetén hétvégi és esti műszakok

Amit kínálunk:
Azonnali munkalehetőség
Versenyképes bérezés és juttatások (céges telefon, sporttámogatás, stb.)
Stabil munkáltatói háttér
Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:
Miskolc, Diósgyőr

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát „Ügyfélszolgálati munkatárs” tárgy megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]