Varrónő

A dinamikusan bővülő ruhaszerviz hálózat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VARRÓNŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Pályakezdő szakmunkás végzettség, vagy varrási gyakorlat
Minőségi igényes munkavégzés
Kézügyesség
Megbízhatóság

Főbb feladatok, munkák:
Ruhajavítási feladatokon kívül embléma felvarrás és magas minőségű, egyedi női felsőruházat készítése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Embléma fel varrónő - nettó 220.000 Ft/hó (XXII. Budapest Sóhaj utca 10.)
Ruhajavító - nettó 220.000 Ft/hó (XI. Budapest Savoya Park)
Varrónő - nettó 250.000 Ft/hó (XXII. Budapest, Sóhaj utca 10.)
Heti munkaidő 37,5 óra, váltott munkaidő beosztással
Családias légkör
Klimatizált munkahely és csendes motorokkal szerelt varrógépek

Szívesen látunk kisgyermekes anyukákat és nyugdíjasokat is.
Az első személyes találkozáskor egy rövid 30-40 perces próbavarrás után tudjuk megbeszélni a munkabérrel kapcsolatos elvárásait és azt, hogy milyen munkaidő beosztást tud vállalni.

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]