Autófényező előkészítő

Magyar tulajdonú Hollandiában működő autófényező es karosszéria lakatos tevekénységgel foglalkozó kisvállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

AUTÓFÉNYEZŐ ELŐKÉSZÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakmai tapasztalat autófényező előkészítő feladatkörben, ehhez hozzá tartozik az alapozó (fuller) fújása is.
Rendezett életkörülmények, józan életű, megbízható, logikus gondolkodásmód, csapatjátékos, (rendszeres alkohol fogyasztás kizáró ok)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Sérült autók fényezés előkészítése fújáshoz (lakatos munka utáni kittelés, csiszolás, alapozás)
Maszkolás (fuller es festek illetve lakk fújáshoz)
Polírozás (nem szükséges gyakorlat szívesen betanítjuk)

Megbízóról:
Magyar tulajdonú Hollandiában üzemelő autófényező és karosszéria lakatos tevekénységgel foglalkozó kisvállalkozás
Első sorban személyautók, ritkán kisteherautók (MB Sprinter, VW Transporter) javításával foglalkoznak, de veterán járművek restaurálását is elvégzik.
Fő tevekénységük az autófényezés.
Kapcsolatban vannak biztosító társaságokkal, taxi cégekkel, autó kereskedőkkel es természetesen magánszemélyek járműveit is garanciával javítjuk.
Mindezek mellet vállalunk szinte mindennemű fényezési feladatot is Pl.: Bútorfestés, kisebb ipari fém vagy alumínium szerkezetek festése (csak amit a műhelyben el lehet végezni) stb.

Amit kínálunk:
Baráti családias hangulatú munkahely, pontos időrendében határidőre végezzük el a feladatot, együtt dolgozunk, egy csapat vagyunk egy cél érdekében
Elsősorban fiatal járműveket javítunk sérüléstől függően lehetőség szerint elemet cserélünk
Biztosítunk kedvezményes lakhatási lehetőséget, es a munkahely eléréséhez cégautót
Szakmai területen tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Hollandia