Autóvillamossági szerelő

Infiniti gépjárművek kizárólagos magyarországi javítására jogosult márkaszerviz megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú szakmai végzettség
Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
B kategóriás vezetői engedély
Angol műszaki nyelv ismerete előnyt jelent

Személyes kompetenciák:
Szakmai precizitás, megbízhatóság
Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség
Folyamatos tanulási igény a munkavégzéshez szükséges technikai tudás elsajátítására, fejlesztésére
Csapatban való együttműködés

Főbb feladatok, munkák:
Gépkocsi diagnosztikai munkák elvégzése
Hibák feltárása, javítása

Megbízóról:
Magyar tulajdonú középvállalkozás, amely 30 éve tölt be meghatározó piaci szerepet a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén. Stabilitásunkat folyamatos fejlődésünknek, megújuló képességünknek, valamint dolgozói kollektívánk kitartó munkájának köszönhetjük. Napjainkban négy telephelyen öt márka képviseletét látjuk el, munkavállalóink száma meghaladja a 180 főt.
Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz!
Éljük meg együtt a sikereket!

Amit kínálunk:
Kiemelkedő jövedelem, cafeteria
Szakmai képzés, karrier lehetőség
Stabil munkahely
Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, XV. kerület