Könyvelő

Magyar tulajdonú, nemzetközi ügyfélkörrel is rendelkező könyvelőiroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Közgazdasági közép vagy felsőfokú végzettség, (mérlegképes könyvelői bizonyítvány NEM feltétel)
Teljeskörű könyvelésben szerzett 1-2 éves tapasztalat
Önálló munkavégzés, motiváltság a folyamatos szakmai fejlődésre, és a továbbképzéseken való részvételre.
Jó kommunikációs képesség (ügyfelekkel való kapcsolattartáshoz elengedhetetlen)
Precíz, lelkiismeretes munkavégzés, proaktivitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Angol nyelv ismerete
Könyvelőirodában szerzett gyakorlat
Mérlegképes könyvelő végzettség

Főbb feladatok, munkák:
Ügyfeleink számára teljes körű könyvelési feladatok ellátása,
Adóbevallások, a jogszabályokban előírt nyomtatványok elkészítése és továbbítása az illetékes hatóságokhoz,
Éves és évközi beszámolók elkészítése, vagy abban való közreműködés
Partnerünk által kért jelentések, kimutatások elkészítése,
Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Amit kínálunk:
Stabil, biztos, családbarát munkahelyet
Változatos, kihívást jelentő munkakört,
Kedvező szakmai továbbfejlődési, széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget,
Versenyképes fizetést
Fiatalos, befogadó, kellemes közeget.

Ha szeretne egy kis létszámú, családias légkörű, dinamikus csapatban dolgozni, ahol a megfelelő önállóság is biztosított, akkor várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület (ALLEE bevásárlóközponttól 10 percre)