Recepciós/ páciens koordinátor

Európai színvonalú fogászati centrum megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RECEPCIÓS/ PÁCIENS KOORDINÁTOR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Jó kommunikációs készség
Empátia, ügyfélközpontú gondolkodás és munkavégzés
Megbízható, rugalmas, nyitott, precíz személyiség
Igényes megjelenés
Lojalitás
Minimum középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szállodaiparban, ügyfélkezelésben vagy egészségügyi területen szerzett ügyfél koordinátori tapasztalat
Tárgyalóképes német vagy szlovák nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt), illetve további idegen nyelv ismerete: angol

Főbb feladatok, munkák:
Páciensek fogadása, koordinálása
Ügyféligények feldolgozása telefonon, e-mailben
Szervezési és adminisztrációs feladatok
Orvos és asszisztens kollégáink munkájának teljes körű támogatása
Tolmácsolás, fordítás
Pénzkezelés
Kapcsolattartás partnerekkel

Megbízóról:
Egészség, szakértelem, modern technológia, komplex ellátás és emberközpontúság. Ezt nyújtja a Dentys fogászati rendelője. Bennük megtalálja hosszú távú fogászati partnerét a száj és fogászati problémák megelőzésében, szakszerű és fájdalommentes kezelésében és egészségének megóvásában! Szakértelmükkel és orvosi elhivatottságukkal Önért dolgoznak! Fogászati, parodontológiai, száj és arcesztétikai kezeléseiket megelőzően részletes állapotfelmérést végeznek majd a felmerülő problémákra részletes, többlépcsős tervet dolgoznak ki. Különböző alternatívákat dolgoznak ki, melyek igazodnak az igényeihez, válassza bármelyiket is, szájának és fogainak egészsége garantált.

Amit kínálunk:
kellemes, nyugodt és igényes munkakörnyezet
biztos, stabil munkahely
fiatalos, lendületes csapat
változatos és érdekes feladatok
csúcsminőségű eszközök és berendezések
versenyképes jövedelem

Amennyiben szeretnél egy európai színvonalú fogászati centrumban tudásodat kamatoztatni, megbízható, igényes eszközökkel dolgozni, egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni jelentkezz hozzánk!

Munkavégzés helye:
Győr