Szállodai recepciós

A Hotel Silver****superior megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZÁLLODAI RECEPCIÓS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség
Szakmai tapasztalat
Német és/vagy román nyelvismeret
Határozott, agilis fellépés
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
HostWare rendszer ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Telefonhívások, e-mailek kezelése
Reprezentációs feladatok ellátása
Postázás, futárral való kapcsolattartás
Kapcsolattartás, együttműködés a társosztályokkal
Egyéb szervezési, adminisztrációs feladatok ellátása

Megbízóról:
A Hotel Silver****superior Hajdúszoboszlón, a világszerte gyógyvízéről híres kelet-magyarországi fürdőváros szállodanegyedében, a Városi fürdő és az Aqua-Palace szomszédságában található. Hajdúszoboszló Magyarország keleti régiójának legkedveltebb gyógy- és üdülőhelye.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Egy barátságos közösség, ahová érdemes tartozni
Kiváló munkahely
Foglalkoztatás módja: alkalmazott, teljes munkaidő
Munkavégzés időtartama: határozatlan

Munkavégzés helye:
Hajdúszoboszló