Full stack fejlesztő

Informatikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FULL STACK FEJLESZTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Java, PHP vagy C# nyelvek valamelyikében szerzett tapasztalat
HTML, CSS és JavaScript ismerete
Jó analitikus és problémamegoldó képesség
Önálló munkavégzés, proaktivitás és precízség
Új technológiák iránti folyamatos érdeklődés
Középszintű angol nyelvtudás írásban
Jó kommunikációs és együttműködő készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Egyéb programozási nyelvek, libek és platformok ismerete (Python, Angular(1-4), node.JS, Firebase stb)
Gyakorlat Android és/vagy IOS alkalmazások fejlesztésében

Főbb feladatok, munkák:
Java, PHP vagy C# alapú webalkalmazások fejlesztése
Android, iOS, cross-platform mobil alkalmazások fejlesztése
A követelmények implementálása
Frontend és backend fejlesztési feladatok elvégzése
Adatbázis- és rendszertervezés

Amit kínálunk:
Főállású, határozatlan idejű munkaviszony
Versenyképes jövedelem, cafeteria
Szakmai fejlődés, továbbképzések
Változatos fejlesztési feladatok
Konstruktív, innovatív, fiatal csapat
Családias légkör, barátságos környezet

Foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő

Ha szenvedélyed a programozás, és szeretnél egyedi és változatos projekteken dolgozni egy barátságos és fiatalos csapat tagjaként, jelentkezz bátran!

Amennyiben még nem vagy full stack, de kész vagy új nyelveket és megoldásokat tanulni, ugyanúgy várjuk jelentkezésedet.

Munkavégzés helye:
Szeged