Analitikus

Magyar tulajdonú akkreditált laboratórium megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ANALITIKUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Vizsgálati minták előkészítése, vizsgálati eredmények kiértékelése
Műszeres analitikai vizsgálatok elvégzése (gázkromatográfia, ICP, egyéb műszerek)
Eredmények alapján a partnerek szakértő tájékoztatása.
Laboratóriumi minőségirányítási rendszer működtetésében való közvetlen részvétel klasszikus analitikai vizsgálatok elvégzése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Nagyműszeres vizsgálatok területén képzettség
Angol nyelv használható ismerete

Amit kínálunk:
Megbízható háttér
Kellemes kollégák és munkakörnyezet
Versenyképes fizetés, egyéb juttatások
Csak nappalos műszakban történő munkavégzés
Kis létszámú munkaközösség, családias munkahely
Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye:
Komárom