Projektvezető / menedzser (építőipar)

Irodaházak üzemeltetéssével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PROJEKTVEZETŐ / MENEDZSER (ÉPÍTŐIPAR)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Jártasság az építőiparban, főként belsőépítészeti területen – felsőfokú mérnök végzettség
Kivitelezési munkák előkészítésében és lebonyolításában jártasság
Felhasználói szintű, stabil számítógépes ismeret: MS Office, Outlook, Power Point, internet
B kategóriás jogosítvány, illetve budapesti forgalomban szerzett gyakorlat
Az üzleti világban elfogadott viselkedés és megjelenés
Magas fokú precizitás, felelősségteljes, önálló munkavégzés
Elhivatott és problémamegoldó személyiség, megbízható, lojális

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett menedzseri vagy projektvezetői gyakorlat
Műszaki Ellenőri jogosultság
Felelős Műszaki Vezetői jogosultság
TERC program felhasználói szintű ismerete
Angol és/vagy német nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Projektek előkészítésének irányítása
Építési munkák szervezése, felügyelete
Alvállalkozók irányítása, kapcsolattartás a megrendelőkkel, hatósággal, kollégákkal, tervezőkkel való együttműködés, melyhez elvárás a magas szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
Felmérések, ütemtervek, árajánlatok készítése, készíttetése, szerződések előkészítése
Előrehaladási jelentések és adatszolgáltatás a vezető felé, a döntések segítése döntéselőkészítő dokumentációval
Naprakész dokumentáció vezetés (e-napló)
Valamint ad hoc feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Változatos feladatok
Határozatlan idejű munkaszerződés
Dinamikus csapat
Egyéb juttatások

Munkavégzés helye:
Budapest