Épületgépész tervező / szerkesztő / rajzoló

Épületgépészeti tervezéssel és műszaki ellenőrzéssel foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÜLETGÉPÉSZ TERVEZŐ / SZERKESZTŐ / RAJZOLÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Épületgépész mérnöki, technikus végzettség,
Kreatívítás, gyorsaság, lelkiismeretesség, gyakorlatiasság
Tervezői elhivatottság
AutoCAD ismeret és tapasztalat
Hosszú távú gondolkodás
Precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Önálló, kreatív munkavégzési hajlam
3D tervezői programok felhasználói szintű ismerete (Revit,CadVent,..)
Épületgépészetben szerzett szakmai tapasztalat
Szakmai elhivatottság, lelkiismeretes hozzáállás, megbízhatóság

Főbb feladatok, munkák:
Épületgépész tervezési és rajzolási feladatok elvégzése
Műszaki koncepciók kidolgozása
Kapcsolattartás megbízóval és más szakágak tervezőivel
Műszaki tárgyalásokon való részvétel

Megbízóról:
2001-ben alakult Mérnökiroda, aki a hazai piacon végez teljeskörű épületgépészeti tervezést, műszaki ellenőrzést.
Tervezéseik között középületek, ipari létesítmények, lakóparkok és családi házak egyaránt megtalálhatók.
Munkáik során a gyors, rugalmas és minőségi munkavégzést tartjuk fő szempontnak.

Amit kínálunk:
Versenyképes bérezés
Családias kreatív légkör, egymást támogató munkamorál
Nyugodt stresszmentes munkahely
Rugalmas munkavégzés
Változatos, különböző nagyságrendű tervezési munkákat
Határozatlan idejű szerződés
Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:
Budaörs