Műszaki értékesítő

Ausztria legnagyobb független szivattyúszakértője megbízásából a meglévő csapat támogatásához dinamikus és elkötelezett munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség, Gépész vagy Mechatronikus
Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
Kiváló angol kommunikációs készség szóban és írásban (német nyelvismeret előny)
Célorientált és felelősségteljes munkavégzés
Proaktivitás, strukturáltság, képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára, kiváló kommunikációs készség
Önálló döntéshozatal és felelősségvállalás saját hatáskörön belül

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Árajánlatok kidolgozása végfelhasználókkal műszaki specifikációk egyeztetése Árajánlatok, visszaigazolások írása, ügyletek dokumentálása CRM kezelés
Vállalatirányítási rendszeren keresztüli átadások,nyilvántartások vezetése, adminisztráció
Dokumentációk összeállítása
Műszaki és kereskedelmi rendelésfeldolgozás
Telefonos technikai tanácsadás az ügyfeleknek
Értékesítő csapat háttértámogatása
Együttműködés a vállalat egyéb osztályaival

Megbízóról:
Az anyacég az elmúlt 50 évben szakosodott a folyékony technológia területére, és ma Ausztria legnagyobb független szivattyúszakértője, szaktanácsot ad a vásárlóknak a szivattyúk és az alkalmazható technológiák minden területén, és megfelelő sok esetben egyedi megoldást kínál.
A cégcsoport a következő helyeken található: Ausztria, Románia, Csehország és Magyarország

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Stabil munkahely egy dinamikusan terjeszkedő, hosszútávra tervező nemzetközi vállalatnál
Alapos betanítás, támogató csapat,
Folyamatos szakmai képzések

Munkavégzés helye:
Budaörs

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű legfrissebb fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]