Mérlegképes könyvelő

Kecskeméti könyvelő iroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Mérlegképes könyvelői végzettség
Az állás betöltésére szükséges a mérlegképes könyvelői regisztráció

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Könyvelőirodai gyakorlat

Főbb feladatok, munkák:
Könyvvezetési, bérszámfejtési, adóbevallás készítési, beszámoló készítési feladatok
Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Amennyiben a munkavégzés során kölcsönös az elégedettség, könyvelő iroda irodavezetői pozícióba történne a tovább foglalkoztatás

Munkavégzés helye:
Kecskemét