Értékesítő munkatárs

A hazai műszaki, karbantartási piac jelentős és meghatározó magyar tulajdonban lévő anyagforgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legyen tapasztalatod hasonló területen
Középfokú végzettség a minimum elvárás
Felhasználó szintű számítógépes ismeret
Képes légy az önálló döntésekre
Szeress csapatban dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány
Munkavédelmi/munkaruházati termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Vevői rendelések feldolgozása, kapcsolattartás a vevőkkel
Beérkező ajánlatkérések pontosítása, ajánlatkiadás
Vezető értékesítő munkájának támogatása

Megbízóról:
Műszaki beállítottságú embernek tartod magad? Szívesen dolgoznál egy fiatalos, dinamikus csapatban? Ha igennel válaszoltál, küld el Önéletrajzodat!
Magyarországon több évtizede működő, karbantartási-műszaki anyagok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás keres munkatársat az alábbi pozíció betöltésére

Amit kínálunk:
Családias, fiatalos környezet
A beosztásnak megfelelő bérszint
Cafeteria
Változatos feladatok
Azonnali munkakezdés
Kirándulások, csapatépítő programok

Munkavégzés helye:
Budapest