Hegesztő / szerkezetlakatos

Vas- és acélszerkezetek szerelésével és gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozíciókba:

HEGESZTŐ / SZERKEZETLAKATOS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú szakképesítés
135 hegesztői minősítés ( Ha lejárt sem probléma, a cég meghosszabbítja az érvényességét!)
Precizitás, pontos munkavégzés
Megbízhatóság, önállóság
Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Érvényes minősítés
Szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Szerkezetlakatosok feladata:
Munkadarabok összeállítása önállóan műszaki rajz alapján

Hegesztők feladata:
Lakatosok által összeállított munkadarabok hegesztése önállóan

Megbízóról:
Egy folyamatosan fejlődő, a nemzetközi piacon jelenlévő, vas- és acélszerkezetek szerelésével és gyártásával foglalkozó, 100% osztrák tulajdonban levő vállalat.

Amit kínálunk:
Bejelentett, határozatlan idejű szerződés
Szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes fizetés + cafetéria (Széchenyi Kártya)
Bejárási támogatás tömegközlekedésre és saját gépkocsira
Családias, lendületes munkakörnyezet
Munkaruházat és munkafelszerelés
Italautomata támogatás

Szeretnél gyakorlatot szerezni nemzetközi cégnél?
Vagy akár tapasztalattal rendelkezel?

Munkavégzés helye:
Zalahaláp