Recepciós

1995 óta működő belvárosi Spa szalon megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RECEPCIÓS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Folyékony vagy legalább társalgási angol nyelvtudás
Kedves, mosolygós, segítőkész, türelmes, vendégorientált, kreatív, problémamegoldó képességgel rendelkező, rugalmas, aki valóban szeret emberekkel foglalkozni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Egyéb világnyelv ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Vendégek kiszolgálása
Teljes körű tájékoztatás
Emailek folyamatos kezelése, telefonhívások kezelése, teaztatás, szalon tisztaságának megőrzése és bizonyos része fenntartása.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem (havi nettó fizetés, juttatás: 170.000 - 210.000)
Hosszú távú, biztos munkahely
12 órás munkaidő beosztás, havi 15-16 nap munka

Munkavégzés helye:
Budapest, V. kerület