Ingatlanközvetítő

Ingatlanközvetítéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

INGATLANKÖZVETÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább középfokú végzettség (érettségi)
Magabiztos, bátor hozzáállás
Értékesítői attitűd
Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
Becsületes, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Nyelvtudás
Tapasztalat értékesítési területen

Főbb feladatok, munkák:
Új építésű és használt lakóingatlanok értékesítése
kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
ingatlanok bemutatása;
kapcsolódó adminisztráció elvégzése, szerződések előkészítése

Amit kínálunk:
Megbeszélés szerinti fizetési és foglalkoztatási konstrukció
Folyamatos és magas szintű képzési rendszer
Modern irodai háttér és infrastruktúra
Rugalmas munkaidő
Változatos munkavégzés

Munkavégzés helye:
Budapest