Idősgondozó

Mannheimi székhelyű cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IDŐSGONDOZÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Idősgondozásban, betegápolásban szerzett tapasztalat
Minimum alapfokú német nyelvtudás
2-3 hónapos váltásokban történő munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Az idősgondozáshoz, valamint betegápoláshoz kapcsolódó feladatok felelősségteljes ellátása
Házi munka elvégzése (főzés, mosás, takarítás, bevásárlás)
Napi szintű segítség nyújtás, öltözködésben, tisztálkodásban, étkezésben, - igény szerint személyes ügyek intézésében (pl. Orvos, gyógyszertár)
Szeretetteljes légkör kialakítása az idősek számára

Megbízóról
A Mannheimi székhelyű legális, németországi bejelentésű hosszútávú állást ajánl minden szociális juttatással (nyugdíjjárulék, egészségbiztosítás, családi pótlék különbözet) már alapszinten beszélő munkavállalók számára is.
Nem csak hivatásos, szakképzett ápolók jelentkezését várjuk!

Amit kínálunk:
Német bejelentés, munka szerződés
Német egészségbiztosítás, nyugdíjbiztosítás, családi pótlék különbözet
Teljes ellátás a családnál
Fizetett szabadság
Fizetés bankszámlára történő utalással
Magyar nyelvű összekötő
Közvetítői díj vagy egyéb illeték NÉLKÜL

Munkavégzés helye:
Németország