Karbantartó

Budapesti Intézmény megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú műszaki szakmai végzettség
Magyar állampolgárság
Büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Villanyszerelői képesítés
Épületgépész képesítés
Számítástechnikai ismeret
B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Irodaházak általános karbantartási feladatainak ellátása
Kisebb javítások elvégzése
Szükség szerint udvarosi feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör

A jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű jogviszony
Próbaidő: 4 hónap

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Önéletrajzot
Végzettséget/képesítést tanúsító okirat(ok) másolatát
Bérigény megjelölést
Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul

Nyugdíjasokat csak a nyugdíjuk szüneteltetése mellett tudunk alkalmazni.

Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: „álláspályázat: Karbantartó”

Munkavégzés helye:
Budapest, V. kerület